Komanda

Gustavas, 24 m.

Stovyklos įkūrėjas ir organizatorius

Gyvenimas tai vienas didelis nuotykis. Kuo daugiau nuotykių gyvenime, tuo kiekviena diena tampa įdomesnė. Būdamas smalsus ir mėgstantis iššūkius savo kasdienybe paverčiu didele avantiūra. Net neabejoju, kad vaikų stovyklos organizavimas, todėl ir tinka mano gyvenimo būdui. Noriu parodyti, kad savo gyvenimą siedami su avantiūra – patirsite neužmirštamas akimirkas.

Greta, 26 m.

Stovyklos įkūrėja ir organizatorė

Noras bendrauti su vaikais, juos pažinti, suprasti, skatinti tolerantiškai bendrauti tarpusavyje. Ilgą laiką esu apsupta vaikų, kurie pripildo mano širdį vaikišku džiaugsmu, rūpesčiu, susidomėjimu. Taip gimsta noras būti kuo daugiau su jaunais žmonėmis ir parodyti jiems koks gyvenimas gali būti spalvotas.

Gabrielė 27m.

Vadovė

Svarbiausia jausti aistrą gyvenimui ir pasiimti viską ką jis gali suteikti! Patirtis savanoriaujant su vaikais, penkeri metai Krašto apsaugos savanorių pajėgose ir nuolatinės paieškos ieškant gyvenimo grožio! Aktyvus laisvalaikis gamtoje pats geriausias poilsis. Neleisk sau mirti iš nuobodulio šią vasara ir sudalyvauk šioje Avantiūroje!

Domininkas, 25 m.

Vadovas - savanoris

Baigta Lietuvos karo akademija, įgyta fizinio rengimo instruktoriaus kvalifikacija ir jau daugiau nei 6 metų patirtis Krašto apsaugos sistemoje. Darbas komandoje, buvimas gamtoje ir aktyvus laisvalaikis yra mano kasdienybė. Esu tikras, jog sugebėsime nustebinti kiekvieną stovyklautoją ir įrodyti, jog padėjus mobilųjį į stalčių gyvenimas tikrai nesustoja!
Šios avantiūros laukiau jau ilgai, tai proga visiems jauniesiems stovyklautojams parodyti, koks gyvas, įtraukiantis ir stebinantis gali būti laisvalaikis gamtos apsuptyje!

Patricija 23m.

Vadovė

Vienintelė linksmo ir įdomaus gyvenimo paslaptis - leistis į įvairias avantiūras! Dar nuostabiau, kai tokios vyksta su būriu puikių ir įdomių žmonių, kurie gali papasakoti pačių beprotiškiausių istorijų.
Kviečiu kartu su manimi kurti savo istoriją prisijungiant į geriausią vasaros stovyklą, kurioje kiekviena diena bus kupina nuostabių nuotykių!

Ugnius 25m.

Vadovas - savanoris

Rutina, monotonija, nesikeičianti aplinka, ilgą laiką mus varžę įvairūs ribojimai.. Palikim tai užnugaryje ir lekiam pasikrauti puikių emocijų į vasaros stovyklą, kur patirsime įvairių nuotykių, susirasime naujų draugų, išmoksime gyvenimo gamtoje subtilybių. Visą šį laiką būsiu atsakingas už gerą nuotaiką, naujas žinias ir įgūdžius, kiekvieno iš jūsų tobulėjimą ir gebėjimą praleisti laiką gamtoje tiek savarankiškai, tiek komandiškai. Iki greito!

Ugnius, 19 m.

Vadovas

Mano kredo, kad kartais gyvenime reikia pirma ,,šokti pro langą ir tik tada galvoti". Spontaniškumas ir užsidegimas vėjavaikiškiems nuotykiams - jauno žmogaus "pamatas" leidžiantis išgyventi potyrius, kurie formuoja mus kaip augančias ir bręstančias asmenybes. Todėl aš renkuos pirma šokt pro langą link dar vieno vasaro nuotykio ir tik tada mąstyti kas po to

Martynas, 23 m.

Vadovas

Darbas su vaikais man visų pirma asocijuojasi su daugybe šypsenų ir tikrų, nesuvaidintų emocijų. Visada jaučiau, kad sugebu rasti bendrą kalbą su vaikais, jiems padėti, patarti ar kartais tiesiog išklausyti. Pats jau nuo pat mažų dienų mėgstu aktyvią veiklą, o su vaikais vienoje vietoje ilgai tikrai nenusėdėsi. Taigi, kas gali būti smagiau už darbą su vaikais?

Beatričė 19m.

Vadovė

Keturias vasaras esu apsupta besišypsančių vaikų. Noras daryti, eiti, pažinti nedingsta niekur. Nauji draugai, nauja aplinka, nauji pomėgiai, nauja patirtis, visa tai - geri vasaros prisiminai, kurie vaikų širdyse išlieka amžinai, o ypač man smagu girdėti jų juoką ir matyti juos su šypsenomis veide.

Adriana 18m.

Vadovė

Myliu saulę, myliu jurą ir žvaigždėtas vasaros naktis - tai žodžiai geriausiai apibūdinantys mane!
Šoku, dainuoju, žaidžiu futbolą, išbandau save naujose veiklose ir niekada neatsisakau iššūkių. Juk viskas kas nauja - be galo įdomu!
Be to, galiu užtikrinti, kad su manimi vietos liūdesiui nebus! Juokas - visai nebloga draugystės pradžia ir pati geriausia jos pabaiga.
Svarbiausis faktas - myliu darbą su vaikais ir jaunimu. Savanoriauju darželiuose, vasaros stovyklose ir tai yra nuostabi patirtis. Kiek daug naujų dalykų galima išmokti ir sužinoti dirbant su jaunimu! Kiek naujų talentų ir patirčių! O kiek juoko ir nuoširdžių pokalbių prie laužo!
Labai lauksiu susitikimo su tavimi didžiausiame vasaro nuotykyje - “Avantiūroje”!

Kristijonas 18m.

Vadovas

Vienintelis būdas gyventi gerai, tai užsiimti mėgstama veikla, o vasarą aš tą ir darau leisdamas laiką vaikų vasaros stovykloje AVANTIŪRA. Gyvenime reikia kurti gerus atsiminimus, tai atvažiuokite ir kurkite juos čia kartu su mumis! :)


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'mycustom_wp_footer' not found or invalid function name in /home/avykla/domains/avantiura.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 310