2017.02.03 - #Planavimas

Pagal nerašytą formule mes turėtume 5% viso savo laiko skirti planavimui 80% viso laiko skirti atlikimui ir galiausiai 15% įvertinti ir planuotis toliau.

Vakar klausiau paskaitos KTU universitete kur viešėjo Ilja Laurs. Tai vienas iš Lietuvos startuolių veidų ir žmogus kuris įkvepia daugelį jaunimo besidominčiais technologijomis.
Viena mintis iš pačios paskaitos mane labai sudomino, buvo mintis apie planavimą. Ilja paminėjo, jog dauguma žmonių realiai galvodami apie gyvenimo kryptį galvoja neracionaliai ir nelabai kreipia dėmesio kur jis nori nueiti ir ką nori pasiekti pasirinkadami tokį kelią.
Tam tvirtai pritarčiau, nes tenka pamatyti ne vieną žmogų, kurio atsakymas kodėl tu darai tai ką darai yra - nežinau.
Vienas iš būdų kaip tą išspręsti Ilja paminėjo apie tai, jog labai yra svarbu planuotis viską ką mes darome. Pagal jo nerašytą formule mes turėtume 5% savo viso laiko skirti planavimui 80% viso laiko skirti atlikimui ir galiausiai 15% įvertinti ir planuotis toliau. Ir tam galėčiau tik paantrinti. Planavimas yra vienas iš svarbiausių elementų kas liečia tikslų pasiekimą. Svarbu ir tai, jog atlikę tuos dalykus mes įvertintume ar tai buvo ko mes norėjome ir ką reikėtų planuotis ateityje. Bet svarbiausia yra pats įdėtas darbas kuris eina po kruopštaus pasirengimo. Be darbo lieka tik tuščios kalbos, o tai niekad nepadėjo, kam nors pasiekti savo tikslų. 

-R

#Planavimas