27 Klausimai kurie įžiebs tavyje kibirkštį

Internete galima rasti daug naudingos informacijos apie tobulėjimą, efektyvų laiko planavimą, sveiką gyvenseną ir įvairias kitas gudrybes, kurios padaro jus geresnius. Vis dėl to, net ir jomis vadovaujantis, jos gali tapti nieko vertos, jei jūs nebūsite veikiami savo nenustabdomos varomosios jėgos-  savo troškimų. Mūsų troškimai stipriai susiję su giliausiais mūsų įsitikinimais, emocijomis ir pasaulio bei savęs suvokimu, todėl dėl tokio tvirto ryšio, jie tampa mus motyvuojančia galia paverčiančia mūsų  norus veiksmais.  Nepaisant to, kartais mus už užplūsta tingumas, įvairių veiklų atidėliojimas, stresas ar net depresija, kuri atima iš mūsų visą energiją veikti. Negana to, dabartiniame greitame pasaulyje, iš tiesų lengva pamiršti ko iš tiesų siekiame ir susipainioti su tuo, kuo iš tiesų norime mes patys, o ne to, kas mums tik atrodo malonu,  linksma ar primesta kitų vaikystėje bei dabar. Didžiausia energija ir motyvacija veikti kyla ne iš mėgavimosi malonumu, tačiau iš aukštesnių tikslų: savirealizacijos, asmeninio tobulėjimo, pagalbos kitiems ir kt., kurie net mums nepastebint, atrodo, yra giliai užkoduoti mumyse einant laimės keliu.

Todėl šiandien pristatome naują rubriką #PažinkSave kuri leis jums įvairių klausimų dėka dirbant su savimi pažinti save, savo tikslus ir įvairius kitus motyvus, kurie yra visiškai jūsų, o ne kieno nors primesti jums ir kurie suteiks jums veržlumo ir pasitikėjimo gyvenime.

Šį kartą pristatome 27 Klausimus, kurie įžiebs jumyse ugnį. Šie klausimai, padės jums atsakyti, ko iš tiesų trokštate,  įkvėps jus atrasti, kokios veiklos ar užsiėmimai bei tikslai teikia jums daugiausia džiaugsmo ir kurie derėtų vystyti ir vykdyti kaip prioritetus. Taip pat atsakant į šiuos klausimus kils daugybė kitų pastebėjimų apie save, kurie taps jums vertinga informacija ateityje sprendžiant kaip iš tiesų jūs norėtume pasielgti.

NAUDOJIMAS. Skirkite sau pakankamai laiko atsakyti į šiuos klausimus – bent 1 valandą. Atsakymus stenkitės rašyti nuoširdžiai ir sąžiningai, bei kuo platesnius. Visa tai leis jums labiau pajausti ir susipažinti su savimi. Baigus, skirkite šiek tiek laiko apmąstymams apie tai, ką parašėte. Gal kilo kokių nors pastebėjimų? Gal kilo kokių nors idėjų? Taip pat galiausiai, skirkite kartą per mėnesį peržvelgti atsakymus, kai kuriuos papildyti. Tie dalykai, kurie bepildant nesikeis – taps jūsų tvirtais įsitikinimais tuo klausimu, kuriuo derėtų laikytis. Sėkmės!

#PažinkSave