Su kuo verta susipažinti?

Kasdieninėje rutinoje praeiname daug žmonių. Iš vienų gauname paslaugas, iš kitų perkame daiktus ir maistą, tačiau nesigiliname daugiau ką šie žmonės daro, kaip jie tai daro ir šiaip koks jų gyvenimas. Tačiau pažinti įvairių sričių žmonės yra naudinga jeigu nori tam tikra prasme pažinti save. Bendras supratimas ir paprastos pažintys įvairių žmonių gali daug ko išmokyti.

Pažinok savo padavėją, barmeną, baristą – Gėrimai ar tai kava ar tai kokteilis, jų kokybė priklauso nuo jų paruošimo. Jeigu palaikysi ryšį su žmogumi kuris nusimano šiose srityse, galėsi daugiau sužinoti apie gėrimų ruošimą, kuriuos galėsi darytis namie pigiau, nustebinti draugus per vakarėlį ar šiaip pastoviai gerti gera kava.. 
Jeigu dažnai pietauji kažkur mieste, pažink padavėją. Labiau susipažinęs su žmonėmis kurie atsakingi už tavo maistą ne tik geriau paruoš, bet ir sužinosi labai daug apie maistą tame restorane(Ganėtinai daug dabar išmanau apie picą).

Pažink dvasingą žmogų arba filosofišką individą – Tai nėra esmė religijoje ar tam tikroje tiesoje, tai pokalbiai kurie gali daug atskleisti apie tave patį ir kas tu esi. Išklausant su atviru požiūrių į kitus įsitikinimus, leidžia pačiam daugiau suprasti žmones, dažniau paklausti savęs sunkių klausimų kurių kiti nepaklausia.

Žmonės iš kurių perki maistą – Organiškas maistas naujoji mada. Ir realiai tai yra gerai, tačiau toks dalykas kaip turgus vis dar egzistuoja, didžiausias jo pliusas, jog dalis maisto vis dar yra ekologiška ir organinė. Tačiau jeigu manai, jog tai tau nesvarbu tikrai siūlau paragauti atsiradus progai tikro ūkininko darytų nekomercinių produktų ar sumedžiotos. Skonis yra nepalyginamas su mėsa kuria perkame parduotuvėse. Tad pažįstant žmogų kuris prekiauja sveiku maistu yra viena iš svarbiausių pažinčių kuri gali nulemti sveikatos kokybę ir maisto kokybę.

Keliautoją - Keliautojai visada turi puikių istorijų pasidalinti, ne gana to jie gali patarti su vietomis ar šalis kurias vertėtų aplankyti. 

Kultūros žmogų – Dabar pramogų kiekis didesnis nei bet kada. Tačiau su itin didžiuliu kiekiu kokybės rasti yra mažai. Pažinoti žmogų kuris nusimano apie geras knygas, filmus, spektaklius ar muzika padeda išspręsti dilemas ką žiūrėti ir pasiūlo tai kas gali praplėsti kultūrinį suvokimą. 

Gero savaitgalio  Iš kokių žmonių daugiausiai išmokstate jūs?