Nuotaikos keitimas chemiškai

Žmogaus būseną galima pakeisti trimis būdais: fiziologiškai, mintimis ar chemiškai. Šiam kartui apžvelgsime paprasčiausius ir efektyviausius būdus kaip pakeisti savo nuotaiką pasitelkiant maisto produktus kurie yra atsakingi už mūsų gerą nuotaiką.

1. Špinatai – Papajus nemelavo. Špinatai turi krūvas geležies kas raumenims duoda mažiau deguonies sąnaudų. Visas šis deguonies perteklius leidžia žmogui geriau ir laimingiau jaustis. Vien medituojantys žmonės ar sportininkai kurie užsiima kardio pratimais turi kur kas didesnį laimės indeksą.

2. Graikiški riešutai – 30g. Per dieną. Tiek reikėtų jeigu nori jaustis puikiai. Šie riešutai leidžia pajausti ramybę ir laimę, nes juose daug seratonino – cheminio elemento kuris mus taip ir padaro laimingais.

3. Lašiša – Visos riebios žuvys kuriose yra Omega 3 vitamino yra ypač naudingos žmonėms kurie jaučiasi emociškai prislėgti. Atliktas kontrolinis tyrimas su žmonėmis kurie valgė omega 3 vitaminų esant depresijai, sugebėjo lengviau įveikti ją palyginus su žmonėmis kurie šio vitamino nenaudojo.

4. Kava – Gerti kavą retkarčiais yra visai naudinga ir gerai. Kavoje yra medžiagų kurios yra naudingos atminčiai ir ne gana to, jog gali geriau atsiminti šis gėrimas yra pilnas dopamino ir seratonino – kas yra idealus gėrimas darant darbus ir tuomet kai esi nusiminęs.

5. Juodas šokoladas – Šis produktas nuostabus tuo, jog jis padeda širdžiai, padeda kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, turi daug antioksidantų, vitaminų ir galiausiai padeda smegenims pasijausti lyg įsimylėtum dar kartą(endorfinai) kas visada yra gerai...

6. Bananaiii – Šie vaisiai yra pilni seratonino. O vien tik pasidarius pienišką kokteilį jausiesi geriau, gausi D vitamino ir geros nuotaikos užtaisą dienai. 

Maistas gali pakeisti taip kaip mes atrodome ir kaip mes mąstome ir jaučiamės. Tai buvo keletas produktų kurie ganėtinai efektyviai pakeičia mūsų nuotaiką, nėra ypač brangūs ir galiausiai jie skanūs. Kitą dalis kaip pakeisti žmogaus nuotaiką pasitelkiant savo kūną sužinosite rytoj.

Skanaus ir būkite laimingi!