Keliaujant toliau

Kelionės yra turbūt pati geriausia investicija jeigu nori patirti kažką naujo ir nematyto. Tačiau kaip pigiai ir įdomiai keliauti? Beplanuodamas vasaros avantiūra aplankyti didžiąja Europos dalį, atradau keletą įdomių būdų kaip pigiai ir smagiai pakeliauti..

1. Traukiniai – Lėktuvais keliauti yra patogu ir greita. Tačiau traukiniais keliaudamas pamatai kur kas daugiau negu skrisdamas lėktuvu. Taipogi naktiniai reisai leidžia traukinį naudoti kaip nemokamą viešbutį(Be patogumų žinoma). Tačiau didžiausias pliusas tai bilieto kaina. Norint visą mėnesį keliauti per visą Europą atsieis nuo 442EU iki 668EU. 30 dienų kelionė su traukiniu leis akylai susipažinti su Europos didžiausiais miestais ir įvairiomis kultūromis -www.interrail.eu

2. Autobusai – Šis variantas bus galbūt lėtesnis negu traukiniai tačiau su autobusų ne tik pamatysite kraštovaizdžius, bet ir visus miestus(arba magistralę dažniausiai). Tačiau šis būdas atsieis pigiau, mėnesis kelionės kainuos 385EU – 465EU -www.eurolines.com/en/eurolines-pass

3. Būti pakeleiviu – Jeigu nori būti tikras nuotykių ieškotojas, bandyk laimę tranzuojant. Esu girdėjęs nemažai teigiamų draugų atsiliepimų apie tranzavimą.Kas dar įdomiau tai istorijos kokius žmones pakelį jie sutinka..

4. www.couchsurfing.com – Jeigu nenori mokėtį už viešbutį ar miegoti studentų hostel'ije, išbandyk couchsurfing.com – tai puslapis kurio pagalba gali nemokamai apsistoti kitoje šalyje. Šiuo puslapio pagalba ne tik sutaupysite, bet ir atrasite ir užsieniečių, kurie jums papasakos apie kultūrą ir jų gyvenimą, be „rožinių turistinių akinių“. Manau tai vienas iš geriausių būdų perprasti naują kultūrą.

5. www.wwoofinternational.org – Nori tiesiog pagyventi Prancūzijos vynuogynuose, išmokti kalbos, gurkšnoti stiprias vynuogių sultis ir bohemiškai mėgautis gyvenimo be streso? Šis puslapis jums leis dirbti užsienio organiškuose ūkiuose už maistą ir pastogę.. Kas geriau negu vasarą mėgautis saule ir patirti visiškai naują aplinką?

Tikiuosi, jog šis įrašas jums davė naujų idėjų jūsų kelionėms. 

Šypsenos ir sėkmes planuojant nuotykius!