Geriausios TED kalbos

TED puslapis gali pasigirti gausiu įvairių kalbų spektru. Tačiau tam tikros kalbos išsiskiria viena nuo kitos. Jos gali įkvėpti mus daryti naujus dalykus, sužinoti kažką naujo ar tiesiog priversti mus pažvelgti į problemas iš naujos perspektyvos.. Tad šį kartą noriu pasidalinti kalbomis kurios mane labiausiai sužavėjo.

1. http://goo.gl/lyuwb9 Anthony Robins – Ši paskaita apima Anthony Robins visas motyvacines įžvalgas ir jų esmę išdėsto mažiau negu per 20min. Jeigu nori žinoti daugiau apie žmogaus psichologija ir motyvaciją tai puiki kalba kurią turėtų išgirsti kiekvienas.

2. http://goo.gl/w7i3P9 Chris Hadfield – Šis astronautas pateikia puikų drąsos pavyzdį tiems kurie kažko bijo ir kaip tai įveikti. Chris Hadfield tai žmogus išbuvęs ilgiausią laiką kosminėje stotyje ir įveikęs daugumą baimių kurias patyrus mūsų kailiu manau daugumai nurautų stogą.

3. http://goo.gl/6OKSH9 Ken Robinson – Šis anglų rašytojas pateikia puikią perspektyvą tiems kurie dvejoja apie savo gyvenimo svajones ir puikią perspektyvą apie mokyklų esmę. 

4. http://goo.gl/rIwkB5 Amy Cuddy – Ši moteris pasidalina išties įkvepiančia istorija apie tai, jog trūkumus, kad ir kokie jie bebūtų galima išpręsti ir pasiekti kažko didžio.

5. http://goo.gl/g8aCFy – Jamie Oliver kalba apie maistą. Ši kalba ne tik leidžia suprasti sveiko maisto svarbą, bet ir tai, jog idėjai įgyvendinti reikia ne tiek daug jeigu norėsi įgyvendinti padėdamas kitų..

Daugiau puikių kalbų rasite www.ted.com

Kokios jūsų mėgstamiausios TED kalbos?