Einant sėkmes keliu

Norėti būti sėkmingu gali kiekvienas, tačiau retas kuris išties pasiryžta šiai ilgai kelionei. Ši avantiūra trunka ilgą laiko tarpą su įvairiomis nesekmemis, siekiant savo norų aukštumų. Tačiau tapti sėkmingu nuolatos reikia tobulėti vardan savo tikslo ir neapleisti jo nutikus vienai ar virtinei nesėkmių. Štai keletas patarimų kurie padeda eiti šiuo keliu.

Susirask mokytoją – Norint pasiekti tikslo visada verta ieškoti žmogaus kuris jau tai padarė. Tam tikra prasme reikia ieškoti mokytojo. Tai gali būti ne tik gyvas žmogus, tai gali būti ir žmonės kurie dabar išlikę tik knygose. Rask žmonių kurie atspindi tavo vertybės ir modeliuok juos. Kuomet supranti to žmogaus būdą, kaip jis gyvena už tikslo siekimo ribų galėsi kur kas geriau suprasti kaip reikia deramai elgtis norint pasiekti savo svajonių.

Neužmiršk savo pagrindinio tikslo – dažnai mus gali susigundyti mažos pergalės ir jas priėmus galima lengvai nukrypti nuo esamo tikslo, tačiau svarbu niekada neužmiršti tikslo dėl kurio mes keliamės rytais. Niekada neapeik svajonės lengviausiu būdu, visada palik vietos tobulėjimui.

Degink/nedegink tiltų – Degink tiltus jeigu manai, jog jie tave varžo. Nedegink jų, jeigu manai, jog ateityje jie tau padės tavo ilgalaikiam tikslui pasiekti. Šie tiltai gali būti žmonės, darbai, pareigos ir net aplinka.

Lengvai išprotėk – Norėdamas pasiekti aukščiausią įmanomą lygį turi kvėpuoti savo norimu dalyku ir visiškai pasinerti į jį. Tiger Wood‘s būdamas mažas darželyje piešdavo golfo laukus, Muhamedas Ali visada manė, jog jis geriausias ir niekada nesuabejojo savimi. Kiti žiūrėdami į tave tau dar nepasiekus tikslo manys ir sakys, jog su tavim kažkas negerai ir bandys įvairias būdais atkalbinti tave nuo tavo tikslo, nes tai nerealistiška, neįmanoma ir visa kitą, ko jie patys negali. Svarbiausiai pasikliauti tik savimi ir tikėti, jog tai tau pavyks. Išprotėk dėl savo tikslo.

Skaityk ir mokykis – Norėti pasiekti tikslo neužtenka, reikia pastoviai tobulėti. Jeigu nori tapti geriausiu reikia galvoti, jog kitas siekiantis to pačio tikslo jau yra žingsniu pažengęs daugiau negu tu. Visada mokykis, tobulėk ir stenkis kiek įmanoma daugiau norėdamas pasiekti savo užsibrėžto tikslo.

Tačiau mano manymų didžiausia klaida kurią mes padarome, tai rankų nuleidimas dar nepasibaigus kovai. Dauguma sėkmingų žmonių yra tokiais, nes jie po kiekvienos nesėkmes, bankroto ar asmeninių krizių nepabūgsta atsitiesti ir kovoti toliau. Priimkite kiekvieną pralaimėjimą kaip pamoką ir kovokite toliau.

Sėkmes įgyvendinant savo tikslus ir svajones!