Badavimo menas

@Ernesto avantiūra: Badavimo menas. 

Moksliškai pagrįstas badavimas gali priversti žmogų užmiršti savo amžių. Reguliariai badaujantis išvengs pirmalaikės senatvės. Artėjanti senatvė ir būklė, kai atrodo, kad tampi našta sau ir kitiems – pati didžiausia žmoniją persekiojanti baimė. Kiekvieną savaitę badaujant po vieną dieną (24-36 valandas), per metus susidaro 52 organizmo valymo dienos. Kai organizmas apsivalo nuo nereikalingų toksinų ir šlakų, kūne jaučiama didesnė energija. Badavimas padeda jausti didesnį protinį ir fizinį efektyvumą. 

Kaip badauti 24–36 valandas? Pacituosiu žodžius iš Polio Brego knygos "Sveikai gyventi".

"Savo 24–36 valandų badavimą galite atlikti nuo pusryčių iki pusryčių arba nuo pietų iki pietų – tai laikotarpis, kai jūs susilaikysite nuo bet kokio maisto. Išskyrus, geriant distiliuotą vandenį. Distiliuotas vanduo padės lengviau ištirpinti ir pašalinti nuodingąsias medžiagas organizme per inkstus, bei padės išsaugoti jėgas. Tik pamanykite, kiekvienas inkstas turi milijonus įgudusių, puikiai savo darbą išmanančių filtrų, ir organizmui badaujant jie šalina toksinus. Visa gyvybinė ir nervinė organizmo energija dirba pačiu aukščiausiu režimu, nes ji neeikvojama kramtyti, virškinti, šalinti bei metabolizmui. Jūs net negalite įsivaizduoti, kokia galinga Gyvybinė Jėga glūdi jūsų organizme, kol jos nepanaudojate savo kūnui atnaujinti."

Pasibaigus 24–36 valandų badavimui

Po 24–36 valandų badavimo patartina, jog pirmas maistas būtų šviežių tarkuotų morkų ir kopūstų salotos, į kurias galima įpilti šaukštelį citrinų ar apelsinų sulčių. Nes toks patiekalas žarnyną veikia kaip šluota. Po to galima suvalgyti virtų daržovių: kopūstų, špinatų ar virintu vandeniu nuplikytų pomidorų(odelę nulupti). Todėl, kad šios daržovės negamina rūgščių, tik nepridėkite į jas cukraus ir nevalgykite jų su balta duona.Taip pat galite vartoti įvairius žalumynus: špinatus, kopūstus, moliūgus, salierus ar ankštines pupeles. Įsidėmėkite, kad po badavimo niekuomet negalima valgyti gyvulinės kilmės produktų: mėsos, sūrio, kiaušinių, sviesto, žuvies. Nes šitie produktai rūgština kraują. Pirmas valgis po badavimo turi būti žalių daržovių salotos ir tik 5 proc. virtų daržovių. Po 24–36 valandų badavimo kurso, dvi dienas nevartokite jokio gyvulinės kilmės maisto.

Aš pats išbandžiau šitą badavimo metodą ir labai džiaugiuosi rezultatais. 
Rekomenduoju perskaityti Polio Brego knygą "Sveikai gyventi" Joje rasite daug naudingų patarimų. Ši knyga padės: Norintiems pajaunėti, pagražėti, sulieknėti... Teisingai maitintis, mankštintis, grūdintis... Gyventi be ligų, be vaistų, be nerimo...

Taip pat rekomenduoju perskaityti straipsnį apie tai: Kaip Gyventi Be Vaistų, Būti Sveikam Ir Turėti Kalną Energijos: Sąmoningo Badavimo Mokslas Ir Menas.http://supergentis.lt/2012/09/09/nori-gyventi-be-vaistu-buti-sveikas-ir-tureti-energijos-pertekliu-samoningo-badavimo-mokslas-ir-menas/

Būkite sveiki