Pildant svajones..

Jau ganėtinai ilgai užrašų knygutėje rašausi savo svajones ir tikslus. Tiek mažos, tiek grandiozinės svajonės, visos turi vietos mano knygutei. Taip karts nuo karto pasvajojus iki šios dienos užsirašiau apie 247 svajones. Nors atrodo tai ganėtinai didelis skaičius, tačiau man jis nuolat atrodo mažas. Nuo tos dienos kaip pradėjau jas užsirašinėti jau sugebėjau išpildyti 79 tikslus/svajones ir stengiuosi pildyti dar daugiau. Žinoma, vien užsirašius svajone, kita dieną vargu ar laimėsi aukso puodą, tačiau manau tikslų/svajonių užrašų pagalba galime gauti kur kas daugiau negu tai..

Daugiau susikaupimo ties tikslais ir svajonėmis – Kiekvienas norime pasiekti savo tikslus ir svajones. Problema ta, kad kaip kurie tiesiog jas pamiršta gyvendami rutinoje ir skundžiasi sakydami „Neturiu ką veikti“, „Neturiu jokio tikslo“. Užsirašę, kad ir kokius paprastus norus mes matysime kur kas daugiau galimybių juos išpildyti savo kasdieniniame gyvenime, pvz. Norėdami išmokti grot gitara, daugiau dėmesio atkreipsime į gitaros pamokų skelbimus, kas prives prie tikslo. Užsirašymas leis nepamiršti svajonių, kas kart atsivertus užrašų knygelę 

Matai savo progresą – Skaitydamas savo svajones ne tik matysi kaip tu keitiesi, bet ir koks tavo progresas. Tai bus lyg priminimas kuris pastoviai motyvuos tave daryti kažką naujo.

Kūrybiškumas – Ne tik susigalvosi norų kurie tave gali padaryti kūrybiškesniu(išmokti super-duper įdomaus stiliaus dailininko bruožų, gitaros technikų...) tačiau tu ir turėsi progą užsisvajoti ir šiek tiek giliau paspausti vaizduote, ką sugalvoti ar atrasti kas tau galimai patiktų.

Žinosi save geriau – Pažinti save ir tai kas tau patinka nėra pats lengviausia užduotis, kai kurie per visą gyvenimą nesuranda savo pašaukimo mokydamiesi ar dirbdami ten kur jiems neskirta. Rašyti ir pildyti savo tikslus ir svajones, leidžia šiek tiek pažinti save ir žiūrėti kas tau labiau patinka. Gal tu iš prigimties esi menininkas? Tačiau niekada nebandei nupiešti paveikslo? Pabandyk. Blogiausia kas nutiks tai tik galėsi papasakoti draugams kaip tau teko piešti paveikslą ir bus puiki istorija pasijuokti.

Geriau jausiesi – Išpildei svajonę ar tikslą – jėga! Padėk varnelę ir judėk kito tikslo link. Tačiau jeigu dėl kažkokių priežasčių susiduriame su neigiamomis emocijomis, tiesiog pažiūrėkim į užrašus – prisiminsi tai įveikei, kokias svajones išpildei ar turi tam tikrą įgūdį, daiktą, patirtį. Tai suteiks pasitikėjimo savimi.

Sėkmes pildant svajones!