Jūsų laiko verti puslapiai

10245391_632925680119896_1111574060089022903_n.jpg

Dalį savo laisvo laiko praleidžiame internete. Ar tą laiką praleidžiame Youtubei žiūrėdami katinų klipus ar skaitydami žvaigždučių bulvarą, tačiau vargu ar tai duoda bent šiek tiek naudos mūsų protui. Pasirinkau keletą puslapių kurie man atrodo verti jūsų laiko praleisto internete ir pamaitins jūsų protą. 

www.Vice.com – Puslapis kuriame pasirodo įvairūs video reportažai, istorijos ir kitos tikro žurnalizmo istorijos, tai ko didmeniniai puslapiai nelinkę publikuoti. Labai siūlau pasižiūrėti įvairias dokumentikas(Tiek įdomios tiek galėsi kažką sužinoti). 

www.Ted.com – Jeigu trūksta gerų idėjų, motyvacijos, naujų mokslinių faktų, perspektyvos,įvairių kitų gerų dalykų TED yra bene geriausias puslapis tam atrasti. Čia kviečiami patys geriausi pasaulio lektoriai ir žmonės kurie turi kažką svarbaus pasakyti. 

www.Stumbleupon.com – Šis puslapis tai naršyklė kuri išmeta mažiau populiarių puslapių medžiagą jums pasirinkus kokius interesus norėtumėte naršyti. Informacija šiam puslapyje tikrai aukštos kokybės ir galima atrasti tai, ko tiesiog paprastai ieškant nesurastum.

www.highexistence.com – Šis puslapis gali pasirodyti šiek tiek keistoku, tačiau šiame puslapyje intensyviai filosofuojama, neblogų patarimų, įkvepiančių frazių ir ganėtinai neblogos informacijos. Bet jis ganėtinai neblogas ieškant neortodoksinių žinių.

- Kokius išskirtinius ir įdomius puslapius lankote jūs?