Kaip užtikrinti pokyčius 2015 metais?

Paskutiniają metų naktį mes dažnai susigalvojame įvairius pasižadėjimus sau kaip pakeisti mūsų gyvenimus ateinančiais metais. Nors idėja yra kilni ir laikas atrodo nebūtų geresnis daryti pokyčius, tačiau net nepraėjus kelioms savaitėms nuo tokių pasižadėjimų sau, beveik visus savo pasiryžimus apleidžiame. Tad kyla klausimas kaip reikėtų elgtis norint, jog įvyktų pokyčiai ateinančiais metais?

 

Nesistenk Pakeisti Visko - Kaip kurie pasinaudoja naujaisiais metais manydami, jog galės visiškai pasikeisti. Tai ir yra pagrindinė priežastis dėl kurios retas kuris padaro stabilius pokyčius savo gyvenime. Kuomet mes norime pakeisti visą savo gyvenimą, iš kart užsikraudami sporto salėmis, intensyvesniu darbu, nauju hobiu ir kitais dalykais, nenuostabu, jog po savaitės jaučiamės išsekę ir grįžtame į prieš tai įprastą gyvenimo režimą be jokių pokyčių. Tiesiog pradėk keistis mažais etapais, tam jog tavo pasikeitimas vyktų sklandžiai kitais metais.

 

Pradėk Nuo Mažų Dalykų - Jeigu tavo tikslas iškelti 100kg štangą, o vis dar esi tik viščiukas sporto salėje, tiesiog pradėk nuo štangos strypo iškėlimo, atrask mažus pasiekimus gyvenime, kuriuos galėtum įvaldyti tobulai, tam kad jie atneštų geresnius rezultatus, spartink savo sugebėjimus ir kelk kartelę sau.

 

66d. Išbandymas - Pagal naujausius tyrimus Londono universitete sveikatos psichologijos srityje buvo nustatyta, jog norint įgyti tvirtą naują įprotį reikia 66d kasdienio darbo., Susidaryk planą ir pradėk žymėti dienas kuomet būsi kiekvieną dieną ištikimas naujam tikslui pasiekti. Kaip tik šiame etape yra svarbu, jog tavo tikslas būtų ne toks grandiozinis, jog dėl jo norėsi nors vieną dieną apleisti savo tikslą. Juk geriau metus kurti po vieną puslapį negu bandyti parašyti knygą per savaitę. Nuo to tiek kokybė, tiek pasitenkinimas nauju tikslu bus tik didesnis.

 

Apdovanok Save - Norą keistis ir daryti pokyčius mes priimame sunkiai, tad, kad ir kokį matai įdirbį rastą naujame tiksle, stenkis save apdovanoti už teigiamus aspektus. Pvz. Kuomet padarysi norimus 5 dalykus 5 kartus iš eilės duok sau ką nors kas įprasmintų tavo pasikeitimą, vėliau po 10, 20, 25, 50 ir t.t. Atrask tinkamą prizą sau, kuris atitiktų tavo pastangas ir noriai siek jų. Tai gali būti bet kas, bilietas į filmą, knyga ar tiesiog sausainis. Sukurk naujam pokyčiui teigiamus apdovanojimus jeigu nori ir toliau siekti savo tikslų.

 

Tikiuos, jog tai padės jums kitais metais pasiekti tai ko jūs iš tikro norite, su Naujaisiais metais.